Vedoucí směny v tréninku na pobočce OC Letňany

PAUL – Jedinečná výzva a příležitost pro nastartování kariéry

Koho hledáme?

Zkušené manažery provozoven, kteří mají zájem o stabilní práci a chtějí se dále profesně rozrůstat. Hledáme zajímavé kreativní lidi, které práce baví a jsou orientovaní na výsledek.

Co Ti nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
    • variabilní složku odměn, hrubá mzda 27 000 – 32 000 Kč
  • Příležitost rychlého/osobního růstu při budování mezinárodního řetězce pekařství/kaváren (pozice ASS. MANAŽERA či STORE MANAŽERA)
  • Možnost denního využití angličtiny
  • Zvýhodněné stravování – sleva 50 %
  • MultiSport kartu
  • Zaškolení (2 až 4měsíce)
  • Systém pravidelného vzdělávání a rozvoje, kurzy
  • Příplatky za víkendy a svátky
  • Týmové mimopracovní aktivity a párty
  • Spravedlivého šéfa nebo šéfovou
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Práci na HPP, smlouva na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:

  • Aktivní řízení a organizace směny v provozovně PAUL
  • Řízení a hodnocení zaměstnanců ve svěřené oblasti
  • Kontrola kvality vydávaných pokrmů
  • Zodpovědnost za finanční výsledky provozovny

Jaké předpoklady bys měl splňovat?

  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců výhodou
  • Zájem o gastronomii
  • Nadšení a úsměv na tváři, ale i spolehlivost
  • Schopnost vést, stmelovat a motivovat pracovní kolektiv
  • Trestní bezúhonnost, věk min. 18 let

Zaujala Tě nabízená pozice? Neváhej nám napsat!