Store manažer v tréninku

Koho hledáme?

Zkušené manažery provozoven, kteří mají zájem o stabilní práci a chtějí se dále profesně rozrůstat. Hledáme zajímavé kreativní lidi, které práce baví a jsou orientovaní na výsledek.

Co Ti nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Odměny a benefity
  • Příležitost rychlého/osobního růstu při budování mezinárodního řetězce pekařství/kaváren
  • Možnost denního využití angličtiny
  • Služební telefon
  • Zvýhodněné stravování – sleva 50 %
  • Zaškolení (4 až 6 měsíců)
  • Systém pravidelného vzdělávání a rozvoje, kurzy
  • Příplatky za víkendy a svátky
  • Týmové mimopracovní aktivity a párty
  • Spravedlivého šéfa nebo šéfovou
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Práci na HPP, smlouva na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:

  • Nábor nových zaměstnanců
  • Zodpovědnost za svěřenou provozovnu včetně pracovního týmu
  • Zodpovědnost za finanční výsledky provozovny
  • Zajištění vysokého standardu kvality produktů a zákaznického servisu
  • Budování stabilního týmu – jeho zaškolení, motivace, hodnocení, rozvoj
  • Práce pod vedením Store managera provozovny
  • Po zaškolení přímá zodpovědnost za svěřenou provozovnu PAUL

Jaké předpoklady bys měl splňovat?

  • Chuť pracovat v gastronomii
  • Prokazatelná zkušenost s vedením týmu
  • Výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost vést, stmelovat a motivovat pracovní kolektiv
  • Pozitivní energii, optimismus
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Trestní bezúhonnost, věk min. 18 let

Zaujala Tě nabízená pozice? Neváhej nám napsat!